O FIRMIE

TNT Logistics to nowoczesna i wszechstronna firma, świadcząca kompleksowe usługi transportu i spedycji w relacjach krajowych i międzynarodowych. Oferujemy transport towarów drogą lądową, morską i powietrzną. Organizujemy także transport intermodalny, polegający na przewozie ładunków środkami z różnych gałęzi.

Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży TSL w całej Europie. Daje nam to możliwość szybkiej reakcji na potrzeby klientów i gwarancję, że zapewniamy zawsze najkorzystniejsze rozwiązania. To, że realizujemy się na wielu płaszczyznach, ma dla naszych klientów wymierny efekt w postaci konkurencyjnej ceny.

W trosce o zadodwolenie odbiorców naszych usług, na każdym kroku stawiamy na jakość. Stale inwestujemy w rozwój floty oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne. Rozbudowane systemy zarządzania transportem pozwalają nam dostosować daną usługę do indywidualnych wymagań każdego klienta. Oferujemy rozwiązania nie tylko dla dużych firm, lecz także małych i średnich przedsiębiorstw. Angażujemy się w 100 procentach nawet najmniejsze zlecenia. Dzięki temu grono klientów zadowolonych z naszych usług stale powiększa się.

TNT Logistics to jednak przede wszystkim ludzie – wykwalifikowani profesjonaliści. Zespół naszych ekspertów, służy doradztwem w zakresie procesów logistycznych, aby każda firma, która korzysta z naszych usług, mogła wybrać dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Ponadto bezwzględnie przestrzegamy przepisów, dotyczących czasu pracy kierowców i BHP, co przekłada się na terminowe oraz bezpieczne dostawy ładunków. Zabezpieczenie powierzonego nam towaru podczas jego transportu jest naszym priorytetem.

Jesteśmy niezawodną i stabilną firma, która nie boi się wyzwań i wciąż zmieniających się warunków na rynku. Rodzinny charakter umożliwia nam szybkie podejmowanie decyzji, a także długookresowych planów rozwoju, które nie są uzależnione od składu zarządu. Dzięki temu, mamy pewność, że możemy być dla naszych klientów wiarygodnym partnerem na lata.TNT logistic