TRANSPORT

LOTNICZY

Transport lotniczy pozwala szybko i bezpiecznie dostarczyć ładunki na każdą odległość. Bez ryzyka ich utraty, zepsucia czy kradzieży. TNT Logistic oferuje pełen zakres usług, niezbędnych do krajowych i międzynarodowych lotniczych przewozów towarowych.

DROGOWY

Transport drogowy jest jedną z najbardziej korzystnych cenowo form przewozu ładunków. Wszystkie kraje Europy oraz Azji oplata sieć dróg samochodowych, co pozwala na zaplanowanie elastycznej trasy, dopasowanej do potrzeb klienta.

MORSKI

Poznaj nieograniczone możliwości transportu morskiego i rzecznego. Ten prosty proces przewozu ładunków w kontenerach, pozwoli Ci w bezpieczny i stosunkowo tani sposób dostarczyć do celu prawie każdy rodzaj towaru, bez względu na jego rodzaj, ilość oraz gabaryty.

KOLEJOWY

Transport kolejowy jest wygodną alternatywą dla transportu drogowego. To tańsze i wygodniejsze rozwiązanie, które pozwala jednocześnie zadbać o środowisko naturalne.

INTERMODALNY

Transport intermodalny to przewóz ładunków, wykorzystujący co najmniej dwie gałęzie środków transportu, które następują po sobie. To szybka, nieuciążliwa oraz bezpieczna forma przewozu towarów.

DROBNICOWY

Transport drobnicowy to dostawa towarów od różnych nadawców, realizowana jednym środkiem transportu w tym samym kierunku. Ta forma pozwala klientom TNT Logistic obniżyć koszty dostawy swojego ładunku.